Stylové fotografování
Stylové fotografování

Stylové fotografování pro všechny, kteří nechtějí stereotyp

Máte rádi objektiv a nevadí Vám různé pózy, převlékání a make-up? Vlastníte již několik desítek „obyčejných“ fotografiích a rádi byste měli nějaké zcela jiné? Neobvyklá tématika, doplňky, make-up, oblečení? Vyzkoušejte si stylové focení, které je výbornou vzpomínkou nejen pro Vás, ale také pro Vaše blízké a kamarády. Věnujte svou profesionální fotografii svým příbuzným jako dárek. Zapomeňte na focení v interiéru. Stylové focení udělá z Vašich fotek neskutečně profesionální umění a z Vás naprostou profesionální modelku či modela.

Například při focení v army stylu na Vás čekají nejen doplňky, které se hodí k tomuto stylu, ale také různé zbraně, bojová technik a oblečení. Fotky v army stylu mohou být také vhodným dárkem pro partnery. Kombinace mladé hezké dívky společně bojovou technikou vytváří sexy celek. Nechte ze sebe udělat profesionální modela či modelku a vychutnejte si péči vizážistů a fotografa. 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
časově náročné
77%
dovednosti
79%
pro ženy
100%
pro děti
53%
pro seniory
47%
pro muže
54%
strach
25%
sebepoznání
69%
náročné psychicky
78%

Karas
dovednosti 83%
pro ženy 100%
pro děti 50%
pro seniory 50%
pro muže 50%
časově náročné 73%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.