Bez fotografa
Bez fotografa

Focení bez fotografa si užijí stydlivější lidé

Focení bez fotografa je velice zajímavá zábava nejen pro stydlivky. Do ateliéru si může zájemce přivést kohokoliv – kamarádku, přítele, rodinu, spolužáky nebo klidně i svého čtyřnohého mazlíčka. Meze se nekladou.

Focení bez fotografa Vám zajistí naprosté soukromí při focení. Vaše focení není ničím rušené a vy se můžete naprosto odreagovat a nemusíte se vůbec stydět. Zkušený fotograf vše zajistí a nastaví. Nastaví fotoaparát, nasvícení ateliéru i barvu pozadí. K dispozici je také několik převleků a rekvizit, které účastník může k focení využít. Po samotné přípravě, nalíčení a převlečení, už nic nestojí v tvorbě profesionálních fotografií v cestě.

Jakmile se za fotografem zaklapnou dveře, může se spustit na fotoaparátu samospoušť. Spouštění jde buďto přímo na přístroji nebo je k dispozici dálkové ovládání. Cvak. Cvak. A profesionální fotky jsou na světě. Po skončení fotografování si vyberete několik fotek, které Vám fotograf poupraví a vytiskne. Zbytek fotek si odnesete na disku. Neváhejte a vyzkoušejte si profesi zkušené fotomodelky či fotomodela.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
100%
relaxace
89%
časově náročné
86%
strach
31%
náročné fyzicky
23%
náročné psychicky
36%
sebepoznání
63%
pro dospělé
100%
pro děti
62%
vzrušení
23%

Rita Menclová
časově náročné 85%
relaxace 92%
radost 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.